XB3-24Z8UM-J
Numer produktu DigiKey
602-2128-ND
Producent
Numer produktu producenta
XB3-24Z8UM-J
Opis
RF TXRX MODULE 802.15.4U.FL SMD
Szczegółowy opis
802.15.4 ZigBee® Moduły nadawczo odbiorcze RF 2,4GHz Antena niedołączona do zestawu, U.FL Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XB3-24Z8UM-J Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Typ anteny
Antena niedołączona do zestawu, U.FL
Napięcie - zasilania
2,1V - 3,6V
Standard/grupa RF
Prąd - odbioru
15mA
Protokół
Prąd - nadawania
40mA
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość
2,4GHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C