72R050XPR
Numer produktu DigiKey
18-72R050XPRCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-72R050XPRTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
72R050XPR
Opis
PTC RESET FUSE 72V 500MA RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 72V 500 mA Ih Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Kategoria
Czas do wyzwolenia
4 s
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
500 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
1.17 Ohms
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Napięcie - maks.
72V
Rozmiar / wymiar
0,311" x 0,122" (7,90mm x 3,10mm) (śr. x gr.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
500 mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,539" (13,70mm)
Prąd - wyzwalania (It)
1 A
Rozstaw odprowadzeń
0,201" (5,10mm)
Prąd - maks.
40 A