5.0SMDJ54A nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 2 590
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 1 319
Arkusz danych
YAGEO
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Microchip Technology
Bourns Inc.
Microchip Technology
87,1V Zacisk 57,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
5.0SMDJ54A
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ54ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
5.0SMDJ54ACT-ND - Taśma cięta (CT)
5.0SMDJ54ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ54A
Opis
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ54A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
57,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
54V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
60V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
87,1V