SF-1206SA160W-2
Numer produktu DigiKey
118-SF-1206SA160W-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SF-1206SA160W-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SF-1206SA160W-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SF-1206SA160W-2
Opis
FUSE BOARD MNT 1.6A 110VDC 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.6 A ~ 110 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
50A
Topnienie I²t
0.52
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" x 0,042" (3,20mm x 1,60mm x 1,08mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.043 Ohms