5.0SMDJ40CA
Numer produktu DigiKey
F6809TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F6809CT-ND - Taśma cięta (CT)
F6809DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ40CA
Opis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
64,5V Zacisk 77,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ40CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
77,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
44,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
64,5V