5.0SMDJ40CA
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ40CABBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5.0SMDJ40CABBCT-ND - Taśma cięta (CT)
5.0SMDJ40CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ40CA
Opis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
64,5V Zacisk 77,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ40CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
77,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Telekomunikacja
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
44,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
64,5V