5.0SMDJ15CAS
Numer produktu DigiKey
18-5.0SMDJ15CASTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-5.0SMDJ15CASCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-5.0SMDJ15CASDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ15CAS
Opis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24,4V Zacisk 204,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
204,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24,4V