5.0SMDJ150CA
Numer produktu DigiKey
F10848TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F10848CT-ND - Taśma cięta (CT)
F10848DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ150CA
Opis
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Szczegółowy opis
243V Zacisk 20,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ150CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
150V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
167V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
243V