5-0SMDJ150CA
Numer produktu DigiKey
283-5-0SMDJ150CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-5-0SMDJ150CACT-ND - Taśma cięta (CT)
283-5-0SMDJ150CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5-0SMDJ150CA
Opis
TVS DIODE 150VWM 243VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
243V Zacisk 20,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
243V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,6A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Telekomunikacja
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
150V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
167V