SMCJ110A-E3/57T
Numer produktu DigiKey
SMCJ110A-E3/57TGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMCJ110A-E3/57TGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMCJ110A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ110A-E3/57T
Opis
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
177V Zacisk 8,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
110V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
122V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
177V