2920L185DR
Numer produktu DigiKey
F2871TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F2871CT-ND - Taśma cięta (CT)
F2871DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2920L185DR
Opis
PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2920
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 33V 1.85 A Ih Montaż powierzchniowy 2920 (7351 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
2.5 s
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
50 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
150 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
2920 (7351 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
33V
Rozmiar / wymiar
0,289" x 0,202" (7,35mm x 5,12mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.85 A
Grubość (maks.)
0,049" (1,25mm)
Prąd - wyzwalania (It)
3.7 A
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Prąd - maks.
40 A