BSC100N06LS3GATMA1
Numer produktu DigiKey
BSC100N06LS3GATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BSC100N06LS3GATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
BSC100N06LS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BSC100N06LS3GATMA1
Opis
MOSFET N-CH 60V 12A/50A TDSON
Standardowy czas realizacji przez producenta
61 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 12A (Ta), 50A (Tc) 2,5W (Ta), 50W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TDSON-8-5
Modele EDA/CAD
BSC100N06LS3GATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,2V przy 23µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
45 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
3500 pF @ 30 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
2,5W (Ta), 50W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TDSON-8-5
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
10mOhm przy 50A, 10V