15KPA90CA-HR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 1 000
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
145,6V Zacisk 103,7A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA90CA-HR
Numer produktu DigiKey
15KPA90CA-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA90CA-HR
Opis
TVS DIODE 90VWM 145.6VC P600
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
103,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
90V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
100,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
145,6V