1.5KE110CA/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 1 000
Arkusz danych
152V Zacisk 10A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE110CA/TR13
Numer produktu DigiKey
13-1.5KE110CA/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE110CA/TR13
Opis
TVS DIODE 94VWM 152VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
152V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
10A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
94V
Obudowa / skrzynia
DO-201AA, DO-27, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
105V