15KPA48CA-B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 900
Similar
YAGEO
77,7V Zacisk 194,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA48CA-B
Numer produktu DigiKey
15KPA48CA-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
15KPA48CA-B
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.7VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
15KPA48CA-B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
194,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
53,6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,7V