15KPA48CA/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 900
Arkusz danych
77,7V Zacisk 194,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA48CA/TR13
Numer produktu DigiKey
13-15KPA48CA/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA48CA/TR13
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.7VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,7V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
194,3A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Napięcie - przebicia (min.)
53,6V