15KPA130A-B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
208,3V Zacisk 72,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA130A-B
Numer produktu DigiKey
15KPA130A-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
15KPA130A-B
Opis
TVS DIODE 130VWM 208.3VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
15KPA130A-B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
72,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
130V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
145,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
208,3V