15KPA130A/B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
208,3V Zacisk 72,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA130A/B
Numer produktu DigiKey
13-15KPA130A/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA130A/B
Opis
TVS DIODE 130VWM 208.3VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
208,3V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
72,5A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
130V
Napięcie - przebicia (min.)
145,2V