1.5KE36CA-B
Numer produktu DigiKey
1.5KE36CA-BLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE36CA-B
Opis
TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
49,9V Zacisk 30,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
30,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-201AA, DO-27, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
34,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
49,9V