1.5KE36CA/B
Numer produktu DigiKey
13-1.5KE36CA/BCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-1.5KE36CA/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE36CA/B
Opis
TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
49,9V Zacisk 30,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
30,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
34,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
49,9V