1.5KE350A
Numer produktu DigiKey
1.5KE350ALFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1.5KE350ALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE350A
Opis
TVS DIODE 300VWM 482VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
482V Zacisk 4,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1.5KE350A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
300V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
332V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
482V