1.5KE350ARL
Numer produktu DigiKey
497-19437-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-19437-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE350ARL
Opis
TVS DIODE 299VWM 618VC DO201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
618V Zacisk 16A (8/20µs) Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1.5KE350ARL Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
16A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Status części
Nieaktualne
Pojemność przy częstotliwości
430pF przy 1MHz
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
299V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
332V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
618V