1.5KE300CA-B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 26 347
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 72
Arkusz danych
Comchip Technology
W magazynie: 0
Comchip Technology
YAGEO
Taiwan Semiconductor Corporation
414V Zacisk 3,7A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE300CA-B
Numer produktu DigiKey
1.5KE300CA-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE300CA-B
Opis
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1.5KE300CA-B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Zbiorcze
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
256V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
285V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
414V