1.5KE300CA
Numer produktu DigiKey
1.5KE300CALFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1.5KE300CALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE300CA
Opis
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
414V Zacisk 3,7A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
256V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
285V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
414V