1.5KE16CA
Numer produktu DigiKey
1.5KE16CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
1.5KE16CACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE16CA
Opis
TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22,5V Zacisk 67,6A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1.5KE16CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
67,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-201AA, DO-27, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
13,6V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
15,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
22,5V