1.5KE16CA/B | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 1.5KE16CA/B |
Opis | TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO201 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 32 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22,5V Zacisk 67,6A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 67,6A |
Prod. | Moc - szczytowa impulsu 1500W (1,5kW) |
Seria | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Typ Zener | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Kanały dwukierunkowe 1 | Obudowa / skrzynia DO-201AA, DO-27, osiowe |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 13,6V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - przebicia (min.) 15,2V | Bazowy numer produktu |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 22,5V |