1.5KE160CA-B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 2 403
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 2 778
Arkusz danych
Similar
Comchip Technology
YAGEO
Taiwan Semiconductor Corporation
219V Zacisk 6,9A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE160CA-B
Numer produktu DigiKey
1.5KE160CA-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE160CA-B
Opis
TVS DIODE 136VWM 219VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1.5KE160CA-B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
136V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
152V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
219V