1.5KE160CA/B
Numer produktu DigiKey
13-1.5KE160CA/BCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-1.5KE160CA/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE160CA/B
Opis
TVS DIODE 136VWM 219VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
219V Zacisk 6,9A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-201AA, DO-27, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
136V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
152V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
219V