1.5KE13CA-B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 1 000
Arkusz danych
18,2V Zacisk 83,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE13CA-B
Numer produktu DigiKey
1.5KE13CA-BLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE13CA-B
Opis
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
83,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-201AA, DO-27, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
11,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
12,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
18,2V