1.5KE13CA/B | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 1.5KE13CA/B |
Opis | TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO201 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 32 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 18,2V Zacisk 83,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 18,2V |
Prod. | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 83,5A |
Seria | Moc - szczytowa impulsu 1500W (1,5kW) |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Status części Aktywny | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Typ Zener | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Kanały dwukierunkowe 1 | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 11,1V | Obudowa / skrzynia DO-201AA, DO-27, osiowe |
Napięcie - przebicia (min.) 12,4V | Obudowa dostawcy urządzenia |