0603L002/60YR
Numer produktu DigiKey
18-0603L002/60YRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-0603L002/60YRCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-0603L002/60YRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0603L002/60YR
Opis
PTC RESET FUSE 60V 20MA 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 60V 20 mA Ih Montaż powierzchniowy 0603 (1608 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
1 s
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
12 Ohms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
70 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
60V
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
20 mA
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Prąd - wyzwalania (It)
60 mA
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Prąd - maks.
40 A