0312007.MXP
Numer produktu DigiKey
F4785-ND
Producent
Numer produktu producenta
0312007.MXP
Opis
FUSE GLASS 7A 250VAC 3AB 3AG
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7 A 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, szklana Wymagany uchwyt 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
200A
Opakowanie
Zbiorcze
Topnienie I²t
118.0
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, KC, PSE, UL
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,250" x 1,250" (6,35mm x 31,75mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0146 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V