03560001Z
03560001Z
03560001Z
Numer produktu DigiKey
F1906-ND
Producent
Numer produktu producenta
03560001Z
Opis
FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpiecznik topikowy Blok 15 A 600V 1 Obwody Kaseta Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Do użycia z/powiązane produkty
3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20)
Prod.
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Seria
Typ oprawa bezpiecznikowa
Blok
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Napięcie
Typ mocowania
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Rozmiar bezpiecznika topikowego
0,25" x 1,26" (6,35mm x 32mm) (śr. x dł.)
Materiał styku
Sprężyna z mosiądzu
Prąd znamionowy (A)
15 A