L60030M3SQDINR
L60030M3SQDINR
L60030M3SQDINR
Numer produktu DigiKey
5666-L60030M3SQDINR-ND
Producent
Numer produktu producenta
L60030M3SQDINR
Opis
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpiecznik topikowy Blok 30 A 600V 3 Obwody Kaseta Szyna DIN
Liczba obwodów
3
Styl zakończenia
Zacisk główkowy, szybkozłącze
Rozmiar bezpiecznika topikowego
0,394" x 1,496" (10mm x 38mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
30 A