CCMR030.TXP
Numer produktu DigiKey
5666-CCMR030.TXP-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCMR030.TXP
Opis
FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/500VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30A 600V~ ~ 500V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
500V=
Producent
Littelfuse Inc.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Zastosowania
Ochrona silnika
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa
CC
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UL
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
200kA~, 20kA=
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Obudowa / skrzynia
5AG, 10mm x 38mm (mikro)
Prąd znamionowy (A)
30A
Rozmiar / wymiar
0,406" x 1,500" (10,30mm x 38,10mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V~