0FLU.440T
Numer produktu DigiKey
5666-0FLU.440T-ND
Producent
Numer produktu producenta
0FLU.440T
Opis
FUSE CRTRDGE 440MA 1KVAC/VDC 5AG
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
440mA 1kV~ ~ 1kV= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0FLU.440T Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
1kV~
Producent
Littelfuse Inc.
Napięcie znamionowe - prąd stały
1kV=
Seria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Multimetry
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
10kA
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Obudowa / skrzynia
5AG, 10mm x 38mm (mikro)
Prąd znamionowy (A)
440mA
Rozmiar / wymiar
0,406" x 1,375" (10,31mm x 34,93mm) (śr. x dł.)