0ADHC0440-BE
Numer produktu DigiKey
5923-0ADHC0440-BE-ND
Producent
Numer produktu producenta
0ADHC0440-BE
Opis
FUSE CERM 0.44A 1000VAC/VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
440mA 1kV~ ~ 1kV= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
1kV~
Producent
Bel Fuse Inc.
Napięcie znamionowe - prąd stały
1kV=
Seria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Multimetry
Status części
Aktywny
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
30kA
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Obudowa / skrzynia
5AG, 10mm x 38mm (mikro)
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta, ceramiczna
Rozmiar / wymiar
0,406" x 1,476" (10,30mm x 37,50mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
440mA