LTST-FC12WEGBD-5A
Numer produktu DigiKey
160-LTST-FC12WEGBD-5ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
160-LTST-FC12WEGBD-5ACT-ND - Taśma cięta (CT)
160-LTST-FC12WEGBD-5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTST-FC12WEGBD-5A
Opis
LED RGBW DIFFUSED SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone, zielone, niebieskie, białe (RGBW) 625nm czerwone, 525nm zielone, 468nm niebieskie Wskaźniki LED - dyskretne 2V czerwone, 2,85V zielone, 2,85V niebieskie, 2,85V białe 5-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V czerwone, 2,85V zielone, 2,85V niebieskie, 2,85V białe
Prod.
Prąd - próby
5mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Kolor soczewki
Bezbarwny
Długość fali - szczytowa
630nm czerwone, 520nm zielone, 464nm niebieskie, 458nm białe
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Obudowa / skrzynia
5-SMD, brak odprowadzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
1,20mm x 1,20mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Pătrat cu parte superioară plată
Wysokość (maks.)
0,50mm
Rozmiar soczewki
1,20mm