IN-P55QDTRGBW
Numer produktu DigiKey
1830-IN-P55QDTRGBWTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1830-IN-P55QDTRGBWCT-ND - Taśma cięta (CT)
1830-IN-P55QDTRGBWDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IN-P55QDTRGBW
Opis
LED RGBW CLEAR 8PLCC SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone, zielone, niebieskie, białe (RGBW) 624nm czerwone, 525nm zielone, 470nm niebieskie Wskaźniki LED - dyskretne 2V czerwone, 3,2V zielone, 3,2V niebieskie, 3.2V białe 8-SMD, J-Lead
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IN-P55QDTRGBW Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V czerwone, 3,2V zielone, 3,2V niebieskie, 3.2V białe
Prod.
Prąd - próby
20mA czerwone, 20mA zielone, 20mA niebieskie, 30mA białe
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Niezależne
Obudowa / skrzynia
8-SMD, J-Lead
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
5,50mm x 5,00mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Wysokość (maks.)
1,90mm
Rozmiar soczewki
Śr. 4,50mm