PHG.1B.307.CLLD62Z
Numer produktu DigiKey
PHG.1B.307.CLLD62Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
PHG.1B.307.CLLD62Z
Opis
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PHG.1B.307.CLLD62Z Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Srebro
Seria
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
7
Prąd znamionowy (A)
7A
Rozmiar obudowy - wkładka
307
Otwór kabla
0,205" - 0,244" (5,20mm - 6,20mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C