FGG.1B.307.CLAD62Z
Numer produktu DigiKey
1124-1065-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGG.1B.307.CLAD62Z
Opis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
FGG.1B.307.CLAD62Z Modele
Liczba pozycji
7
Prąd znamionowy (A)
7A
Rozmiar obudowy - wkładka
307
Otwór kabla
0,205" - 0,244" (5,20mm - 6,20mm)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C