Ilustracja dla FPG.0K.302.CLAC45Z jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FPG.0K.302.CLAC45Z
Numer produktu DigiKey
1124-FPG.0K.302.CLAC45Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
FPG.0K.302.CLAC45Z
Opis
Circular Metal
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FPG.0K.302.CLAC45Z Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP66/IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Funkcje
Osłona
Liczba pozycji
2
Ekranowanie
Rozmiar obudowy - wkładka
302
Prąd znamionowy (A)
10A
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe), kąt prosty
Otwór kabla
0,161" - 0,177" (4,10mm - 4,50mm)
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Temperatura robocza
-55°C - 200°C