Ilustracja dla FGG.1K.308.CLAC35Z jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FGG.1K.308.CLAC35Z
Numer produktu DigiKey
FGG.1K.308.CLAC35Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGG.1K.308.CLAC35Z
Opis
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FGG.1K.308.CLAC35Z Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Srebro
Seria
Stopień ochrony
IP66/IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
8
Prąd znamionowy (A)
5A
Rozmiar obudowy - wkładka
308
Otwór kabla
0,122" - 0,138" (3,10mm - 3,50mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-55°C - 200°C