FHG.1B.308.CLAD52Z jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
ODU
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla FHG.1B.308.CLAD52Z jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FHG.1B.308.CLAD52Z
Numer produktu DigiKey
FHG.1B.308.CLAD52Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
FHG.1B.308.CLAD52Z
Opis
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
8 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Liczba pozycji
8
Prąd znamionowy (A)
5A
Rozmiar obudowy - wkładka
308
Otwór kabla
0,165" - 0,205" (4,20mm - 5,20mm)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C