W21L0C-P08MFG0-520S
Numer produktu DigiKey
1907-W21L0C-P08MFG0-520S-ND
Producent
Numer produktu producenta
W21L0C-P08MFG0-520S
Opis
ODU MINI-SNAP SERIES L RIGHT-ANG
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
W21L0C-P08MFG0-520S Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
8
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Rozmiar obudowy - wkładka
1
Otwór kabla
0,157" - 0,205" (4,00mm - 5,20mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe), kąt prosty
Temperatura robocza
-40°C - 120°C