FGG.2B.308.CLAD82Z
Numer produktu DigiKey
FGG.2B.308.CLAD82Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGG.2B.308.CLAD82Z
Opis
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FGG.2B.308.CLAD82Z Modele
Liczba pozycji
8
Prąd znamionowy (A)
10A
Rozmiar obudowy - wkładka
308
Otwór kabla
0,283" - 0,323" (7,20mm - 8,20mm)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C