FGA.1B.308.CLAD72Z nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
ODU
W magazynie: 10
Arkusz danych
8 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FGA.1B.308.CLAD72Z
Numer produktu DigiKey
FGA.1B.308.CLAD72Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGA.1B.308.CLAD72Z
Opis
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FGA.1B.308.CLAD72Z Modele
Liczba pozycji
8
Prąd znamionowy (A)
5A
Rozmiar obudowy - wkładka
308
Otwór kabla
0,244" - 0,283" (6,20mm - 7,20mm)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C