VCAS120630D650DP
Numer produktu DigiKey
478-6506-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-6506-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-6506-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VCAS120630D650DP
Opis
VARISTOR 41V 120A 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
41 V 120 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VCAS120630D650DP Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - udarowy
120 A
Producent
KYOCERA AVX
Energia
0,4J
Seria
Liczba obwodów
1
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
400 pF @ 1 kHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
21 V
Klasa
Motoryzacja
Maksymalne napięcie stałe
30 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie warystora (min.)
36.9 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (typ.)
41 V
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Napięcie warystora (maks.)
45.1 V