BVRA1206-20PFR
Numer produktu DigiKey
118-BVRA1206-20PFRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-BVRA1206-20PFRCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-BVRA1206-20PFRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BVRA1206-20PFR
Opis
VARISTOR 33.5V 200A 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33.5 V 200 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Prąd - udarowy
200 A
Producent
Bourns Inc.
Energia
0,7J
Seria
Liczba obwodów
1
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
600 pF @ 1 kHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
20 V
Klasa
Motoryzacja
Maksymalne napięcie stałe
26 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie warystora (min.)
29.7 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (typ.)
33.5 V
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Napięcie warystora (maks.)
37.3 V