TPSD107K016Y0125 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 11 935
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 8 323
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 838
Similar
W magazynie: 472
W magazynie: 560
W magazynie: 67
W magazynie: 257
Vishay Sprague
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 125mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2917-(7343 Metric)-TPS-D-Chip-Caps
TPSD107K016Y0125
Numer produktu DigiKey
TPSD107K016Y0125-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSD107K016Y0125
Opis
CAP TANT 100UF 10% 16V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
125mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
16 V